Franciaországban jövőre már nemcsak a kiskorú lányoknak, hanem 25 éves korig minden nő számára ingyenesek lesznek a fogamzásgátló szerek, továbbá a fogamzásgátlással kapcsolatos minden vizsgálat és kezelés, az orvosi konzultáció is.
A francia hatóságok megállapították, hogy egyes fiatal nőknél visszaesett a fogamzásgátlás, mindenekelőtt pénzügyi okok miatt.
Kutatásunkban arra voltunk kíváncsiak, hogy a Pulzus app felhasználói vajon támogatnák-e Magyarországon is az ingyenes fogamzásgátlást a nők számára?
Az applikációt használók 86%-a igen támogatná a nők ingyenes fogamzásgátlását, az igen választ adók 47%-a életkortól függetlenül, míg 39%-a bizonyos életkorhoz kötné.
Te támogatnád Magyarországon az ingyenes fogamzásgátlókat a nők számára?
Töltsd le a Pulzus alkalmazást, vegyél részt kutatásainkban és megháláljuk! Válaszaidért kapott pulzus pontjaidat, értékes nyereményekre válthatod be!
Legyél Te is vélemény vezér!
A PULZUS ® AZ APPLIKÁCIÓ LÉTREHOZÓINAK SZELLEMI TERMÉKE, A MÓDSZER ÉS AZ ALKALMAZÁSÁVAL LÉTREJÖTT ADATOK ÉS KÖVETKEZTETÉSEK JOGOSULATLAN FELHASZNÁLÁSA TÖRVÉNYSÉRTÉS.